Specjalizuję się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień podatku od towarów i usług. Doradzam podatnikom i innym podmiotom w szczególności z branży kulturalnej i rozrywkowej, nieruchomościowej, TMT, reklamowej, e-commerce, czy finansowej. Już od ponad 15 lat z sukcesami pomagam podatnikom w toku kontroli podatkowych, w postępowaniach podatkowych i postępowaniach przed sądami administracyjnymi.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Pożyczka 5000 zł – Wideoporadnik – Jak wypełnić i złożyć wniosek o mikropożyczkę

Rafał Polit11 maja 2020Komentarze (1)

Jednym z mechanizmów pomocowych w Tarczy jest wniosek o mikropożyczkę. Jeśli jeszcze nie wnioskowałeś o jej przyznanie dla swojej działalności, to nic straconego!

Przygotowaliśmy kolejny wideoporadnik, który pomoże Ci w wypełnieniu i złożeniu wniosku o pożyczkę dla Twojej działalności 🙂

Poniżej materiał.

Powodzenia w samodzielnym składaniu wniosku!

P.S.

Twoja pożyczka będzie mogła zostać umorzona,  jeśli spełnisz określone warunki. Z kolei uzyskane środki musisz przeznaczyć na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 509 509 974e-mail: wpietrasiewicz@mvptax.pl

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Ewa 11 maja, 2020 o 13:13

Dziękuję! Dużo jest teraz spraw do załatwiania i pamiętania. przydzą mi się wskazowki.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wpietrasiewicz@mvptax.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: