Specjalizuję się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień podatku od towarów i usług. Doradzam podatnikom i innym podmiotom w szczególności z branży kulturalnej i rozrywkowej, nieruchomościowej, TMT, reklamowej, e-commerce, czy finansowej. Już od ponad 15 lat z sukcesami pomagam podatnikom w toku kontroli podatkowych, w postępowaniach podatkowych i postępowaniach przed sądami administracyjnymi.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Pożyczka 5000 zł – Wideoporadnik – Jak wypełnić i złożyć wniosek o mikropożyczkę

Rafał Polit11 maja 2020Komentarze (1)

Jednym z mechanizmów pomocowych w Tarczy jest wniosek o mikropożyczkę. Jeśli jeszcze nie wnioskowałeś o jej przyznanie dla swojej działalności, to nic straconego!

Przygotowaliśmy kolejny wideoporadnik, który pomoże Ci w wypełnieniu i złożeniu wniosku o pożyczkę dla Twojej działalności 🙂

Poniżej materiał.

Powodzenia w samodzielnym składaniu wniosku!

P.S.

Twoja pożyczka będzie mogła zostać umorzona,  jeśli spełnisz określone warunki. Z kolei uzyskane środki musisz przeznaczyć na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

  Ewa 11 maja, 2020 o 13:13

  Dziękuję! Dużo jest teraz spraw do załatwiania i pamiętania. przydzą mi się wskazowki.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: