Specjalizuję się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień podatku od towarów i usług. Doradzam podatnikom i innym podmiotom w szczególności z branży kulturalnej i rozrywkowej, nieruchomościowej, TMT, reklamowej, e-commerce, czy finansowej. Już od ponad 15 lat z sukcesami pomagam podatnikom w toku kontroli podatkowych, w postępowaniach podatkowych i postępowaniach przed sądami administracyjnymi.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Otrzymaj kalendarz na 2019 r.

Wojciech Pietrasiewicz07 stycznia 20193 komentarze

Dziś mam dla Ciebie, upominek – kalendarz MVP TAX na 2019 r., który masz szansę otrzymać spełniając dwa proste warunki. Co musisz zrobić?

Warunek 1 – zapisz się na mojego bloga

Jeśli subskrybujesz blog Kontrola podatkowa w firmie, spełniasz warunek nr 1 :). Co więcej, informacja ta dotarła do Ciebie szybciej niż do wszystkich innych!

Jeśli nie subskrybujesz jeszcze mojego bloga możesz to możesz zapisać się na niego. Po prostu poczekaj, aż wyświetli się pole do subskrypcji i wpisz tam swój adres e-mail. Otrzymasz wtedy e-mail, w którym musisz potwierdzić subskrypcję. Sprawdź folder SPAM, czasami tam wpadają maile informacyjne z mojego bloga.

Warunek 2 – zostaw komentarz

Mój blog niedawno wystartował i chciałbym dowiedzieć się, które tematy z zakresu kontroli, czy postępowań podatkowych są dla Ciebie najważniejsze.

Dlatego drugim warunkiem jest zostawienie komentarza pod tym wpisem z propozycją kolejnych tematów na moim blogu Kontrola podatkowa w firmie

Spośród najciekawszych komentarzy/propozycji tematów 14 stycznia o godz. 12.00 wybiorę co najmniej jedną osobę, która otrzyma firmowy kalendarz (wskażę ją w komentarzu do wpisu).

A wygląda on tak:

Kalendarz 2019


W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Ewa 13 stycznia, 2019 o 22:50

  Gratuluję bloga! Przydatna tematyka. Czekam na kolejne wpisy – na przykład o obowiązkach przedsiębiorcy w trakcie kontroli.

  Odpowiedz

  Wojciech Pietrasiewicz 13 stycznia, 2019 o 23:28

  Dzień dobry Pani Ewo,

  Dziękuję za pierwszy komentarz na blogu:)

  Myślę, że proponowany temat prędzej czy później musi pojawić się na blogu 🙂

  Serdecznie pozdrawiam

  Odpowiedz

  Wojciech Pietrasiewicz 14 stycznia, 2019 o 12:00

  Pani Ewo

  Gratuluję – proszę o przesłanie danych do wysyłki.

  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: